Za každé hodnocení jeden vysazený strom

Za každé hodnocení na Googlu necháváme jménem hodnotitele vysadit strom v našem „lese hodnocení“. Můžeme tak společně učinit svět trochu zelenějším a přispět k ochraně klimatu a biodiverzity.

Jak to funguje 

Za každé hodnocení se postará berlínský projekt ReviewForest společně s neziskovou organizací Plant-for-the-Planet o vysazení jednoho stromu. Stromy jsou vysazovány na vlastní výsadbové ploše na Yucatánském poloostrově v Mexiku. V tamější lesní školce se pro výsadbu v rámci projektu ReviewForest pěstuje osm různých původních druhů, o které je intenzivně pečováno (zavlažování a odplevelení).

Proč stromy v Mexiku?

Tropické klima v oblasti výsadby v Mexiku poskytuje optimální podmínky pro růst. Vysazené stromy zde rostou podstatně rychleji než ve střední Evropě, a mohou tak dříve vázat více CO2.  

Dodatečný bonus 

Za každé hodnocení pošleme 1 euro akademii pro děti iniciativy Plant-for-the-Planet zaměřené na environmentální vzdělávání dětí.

Hodnoťte nyní a udělejte dobrý skutek 

Abyste se stali součástí projektu, stačí se přihlásit se svým účtem Google a přidat hodnocení. Po vašem hodnocení se v našem lese Baude Kabeltechnik objeví strom s vaším jménem. Můžete se zde podívat, kolik stromů jsme už vysadili.

Kontakt

Baude Kabeltechnik GmbH

Lise-Meitner-Str. 1
31157 Sarstedt
GERMANY

+49 5066 7001-0
info@baude.de

BCP/CU-Notierung