Kvalita a rozvoj

Naším prvořadým cílem je dodání produktů našim zákazníkům a garance vysokého standardu a dokonalé kvality dodávek. Náš sortiment zahrnuje kabely a vedení s certifikáty podle VDE, UL a CSA. 

Absolutní prioritou je trvalé zlepšování v provozu i jakosti našich výrobků. K tomu jsme se jako podnik certifikovaný podle DIN EN ISO 9001:2015 sami zavázali již v roce 1995.

Díky našemu vlastnímu vývoji jsme schopni svým zákazníkům nabídnout optimální poradenství a péči. Naší nejsilnější stránkou je plynulý průběh od osobního všeobecného poradenství  přes cílenou analýzu a zpracování zákaznicky srozumitelného řešení  až po dodávku konečného produktu.

Zařízení pro testování kabelů

Skupinu Baude charakterizuje dlouhá životnost výrobků, a tím také zaručený výsledek. Aby bylo toto zajištěno také u zvláštních konstrukcí a nových výrobků, je stále v provozu zařízení pro testování kabelů, které je řízeno frekvenčně. Toto zařízení simuluje oblasti použití kabelu v provozní rychlosti až do 90 m/s s hmotnostní zátěži až do 350 kg. Zařízení také přezkušuje spolehlivost kabelů.

Kvalita má jméno – Baude Kabeltechnik GmbH

Kontakt

Baude Kabeltechnik GmbH

Lise-Meitner-Str. 1
31157 Sarstedt
GERMANY

+49 5066 7001-0
info@baude.de

BCP/CU-Notierung