Společně k cíli

Spokojení pracovníci vedou ke spokojeným zákazníkům!

Motivace a spokojenost našich pracovníků posilují náš tým. S velkou ochotou k nasazení, s angažovaností a radostí stojíme naproti všedním pracovním dnům a zákazníkům. 

Stále častěji je dobrý pocit pracovníků a zároveň spokojenost zákazníků v popředí podniků.
My u společnosti Baude Kabeltechnik pracujeme ruku v ruce a přesně toto se odráží i v našich procesech a produktech.

Jsme hrdí na to, že se náš tým díky dlouholeté spolupráci skládá z oblastí vývoje, ekonomiky a správy, produkce a výroby, jakož i skladu a logistiky.

  Prodej

  Jsme vaše přímé spojení! Naši pracovníci v oddělení prodeje vám ochotně pomohou při výběru správného vedení či kabelu.

  Výroba

  Na základě údajů o koncovkách, axiálním/tangenciálním výstupu, spirálovém bloku apod. realizujeme vaši zakázku rychle podle vašich požadavků.

  Skladníky a výroba

  Zajistíme, aby vaše objednávka byla vyrobena a vaše, a rychle vyexpedujeme z firmy.

  Individuální řešení

  Jestliže standardní nabídka nevyhovuje vašim potřebám, najdeme pro vás speciální řešení. Pro nás je nanejvýš důležité, abychom vám mohli nabídnout individuální řešení, kdy nezůstanou žádná přání nesplněna a kdy budete vždy cítit, že je o vás dobře postaráno.

  Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku: +420 543 521 370

  Silný kabel, silný servis

  PORADENSTVÍ

  Kladete důraz na odborně kvalitní servis a osobní přístup? Pak jste u nás na správném místě. Tým našich prodejců vám poradí se všemi technickými záležitostmi a společně s vámi najde optimální řešení.

  KNOW-HOW

  Hledáte partnera pro svůj náročný projekt? Díky individuálnímu přístupu k vašim potřebám vám na základě našich dlouholetých zkušeností a odborných znalostí můžeme nabídnout řešení přesně na míru.

  KVALITA

  Vyžadujete nadprůměrnou kvalitu? Využijte nabídku našich výkonných a odzkoušených výrobků. Kvalitu našich výrobků garantuje náš systém řízení jakosti, který je certifikovaný dle ISO 9001:2015.

  Sociální záležitosti

  Od roku 2002 podporujeme Ostverband německého spolku pro ochranu dětí, domov dětí MODRÝ SLON v Hildesheimu. Zdravá strava je podmínkou zdravého vývoje. O to důležitější je seznamovat děti s potravinami již od útlého dětství. 

  Tento zaregistrovaný a všeobecně prospěšný spolek není nábožensky ani politicky vázán a sestává přibližně z 200 členů. Je financován z  členských příspěvků, sbírek, veřejných prostředků a pokut.
  Cílem dětského domova je především pomoc dětem ze sociálně slabých rodin a také podpora jejich rodičů v otázkách výchovy a při rodinných problémech. Speciálně vyškolené vychovatelky a pedagogové se intenzivně starají o děti, které jsou často zaostalé jak v řeči, tak v celkovém vývoji. Vychovatelky a pedagogové pozitivně ovlivňují sociální chování dětí mezi sebou. Koncepce domova dětí, tj. nabízet pomoc nejen dětem, ale i jejich rodičům, a tak působit preventivně, přesvědčila naši firmu, aby toto zařízení podporovala. Protože často není zajištěno ani to, aby se děti doma dostatečně a zdravě stravovaly, rozhodli jsme se převzít za osm dětí zodpovědné kmotrovství. Také při firemních akcích jsou naši zaměstnanci vždy připraveni přispět do sbírky a už jsme měli příležitost podílet se na spolufinancování některých projektů v domově dětí.

  Kontakt

  Baude Kabeltechnik GmbH

  Lise-Meitner-Str. 1
  31157 Sarstedt
  GERMANY

  +49 5066 7001-0
  info@baude.de

  BCP/CU-Notierung